Doksan Derece Kanatlı Kapı Sistemleri

Yaşantımız boyunca bulunduğumuz ortamlarda birbirinden farklı kapıların mevcudiyetini görürüz. Otomatik tek kanatlı kapı da sıklıkla karşımıza çıkan kapı türlerinden biridir. Bulundukları ortamda şık bir görüntü oluşmasını sağlayan tek kanatlı kapılar aynı zamanda konforlu bir biçimde kullanım sağlayarak kullanıcıları rahatlatmaktadır.

Kullanılacağı alanın genişliği özellikle belirlenmelidir. Çünkü bu genişlik oranında sensör ayarı yapılmaktadır. Yapılan sensör ayarı yardımı ile bu tarz kapıların her durumda açılmaması sağlanır. Kullanıldığı alanda yalnızca istenilen durumlarda kapının açılıp kapanması ile ısınma ve elektrik gibi giderlerden tasarruf yapmış olursunuz.

Kanatlı Bahçe Kapı Sistemleri

Dar alanlarda bulunan küçük yapılı ticari işletmelerin kurtarıcısı niteliğinde olan bu kapılar; okullarda, hastanelerde, garajlarda ve market girişi gibi yerlerde de kullanılarak oldukça rahatlık sağlamaktadır.

Dilediğiniz yöntemi kullanarak sahip olacağınız bu kapılar uzun seneler boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklere sahip olacaktır. Aynı zamanda kartlı girişleri entegre ettiğiniz bir kapıya sahip olursanız alana dilediğiniz kişilerin giriş çıkışını sağlayarak güvenlik ağı oluşturma imkanına erişebilirsiniz. Çalışma sistemlerini göz önünde bulundurarak seçtiğiniz kapınız fazla maliyet gerektirmeyen bakımlar yardımı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir halde olacaktır.