Otomatik Kepenk Sistemleri

Motorlu otomatik kepenklerimiz sayesinde dükkan ve mağazalarınız artık güvende!

Çelik lamellerden oluşan kepenk sistemlerimiz, siz işinizi bitirdikten sonra, işyerinizi çelik gövdesiyle kaplayarak, siz dönünceye kadar koruma altına alır. Uzun ömürlü ve sağlamdır. Uzaktan kumanda ile kullanımı çok kolaydır. Elektrik kesintisinde manuel olarak da çalıştırılabilir.

Güvenlik Kepenk Sistemleri

Çelik kepenk sistemlerimiz doğada görebildiğiniz her rengi alabilir! Ürünlerimizin elektrostatik toz boya kaplanması ve sonrasında fırınlanması ile her türlü renge bürünmesi mümkün olmaktadır. Size sadece satış yetkilimizin size göstereceği renk kartelasından seçim yapmak kalıyor.

Dilediğiniz yöntemi kullanarak sahip olacağınız bu kapılar uzun seneler boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklere sahip olacaktır. Aynı zamanda kartlı girişleri entegre ettiğiniz bir kapıya sahip olursanız alana dilediğiniz kişilerin giriş çıkışını sağlayarak güvenlik ağı oluşturma imkanına erişebilirsiniz. Çalışma sistemlerini göz önünde bulundurarak seçtiğiniz kapınız fazla maliyet gerektirmeyen bakımlar yardımı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir halde olacaktır.